Sivčani nemoćni u Subotici

Rukometaši Sivca 69 u proteklog kolu gostovali su u Subotici gde su odmerili snage sa domaćin Spartakom. Domaćin je bez problema upisao nove bodove. Nijednog momenta gosti nisu bili u igri za nešto više. Subotičani su odmah na startu došli do tri gola prednosti, da bi u finišu prvog poluvremena serijom 6:1 na odmor otišli sa prednošću od 18:9. U nastavku meča nastavili su i istom ritmu, te su zaslužena na kraju slavili sa 36:22. Najbolji pojedinac susreta bio je domaći igrač Radislav Laković koji je postigao trećinu golova svog tima. Aleksandar Kočić bio je najbolji poejdinac gostiju sa pet pogodaka. Izveštaj… Uprkos porazu „Panteri“ su ostali na desetoj poziciji sa osam bodova. U sledećem kolu u Sivcu će gostovati šestoplasirani Vrbas Petrol.