Sivčani izvukli remi u Gajdobri

Slika preuzeta sa zvaničnog instagram profila RK Sivac 69

U desetom kolu rukometne Super B lige Srbije ekipa Sivca 69 nakon osam uzastopnih poraza izvukla je remi na gostovanju u Gajdobri 27:27. Ovo je drugi bod „Pantera“ u ovogodišnjem šampionatu. Da podsetimo, prvenstvo su otvorili remijem protiv ekipe Sinđelića. Domaći tim je bio bolji rival na parketu tokom prvog poluvremena, što je materijalizovao i prednošću od pet golova (16:11). U nastavku meča gosti su se malo trgli i već u 44. minutu na semaforu je bilo 20:20. U poslednjih petnaest minuta meča ekipe su se smenjivale u minimalnom vođstvu, da bi na kraju oba tima osvojila po jedan bod. U dresu domaćina istakli su se Tihomir Doder sa osam pogodaka, dok je u suprotnom taboru meč obeležio iskusni Marko Čabai sa 12 golova. Izveštaj sa utakmice možete pogledati u prilogu. Prvi deo šampionata završava se za vikend. Sivac 69 godinu završava pred svojim navijačima susretom protiv trećeplasirane Inđije