Džoker u subotu proslavlja titulu

U subotu 9. aprila košarkaši Džokera gostovali su u Inđiji gde su se u meču sedmog kola sastali sa domaćim Željezničarom. Pred punom halom viđena je veoma zanimljiva utakmica sa velikim brojem poena, a nakon 40 minuta igre gosti su slavili sa 100 : 114 (Q1 – 31:32, Q2 – 21:35, Q3 – 20:23, Q4 – 28:24). Somborci su pitanje pobednika rešili već nakon prvog poluvremena koje su rešili u svoju korist sa +15. U nastavku susreta su meč rutinski priveli kraju. Džokerovci kolo pre kraja imaju dva boda više od prvog pratioca iz Kule. U poslednjem kolu, u subotu od 17 časova ekipa iz Sombora će pred svojim navijačima dočekati pretposlednji Srbobran. Biće ovo prilika da se pred svojim navijačima proslavi titula i plasman u Drugu mušku ligu Srbije.