Liščeviću Kup Srbije

Proteklog vikenda u Valjevu je održan Kup Srbije za seniore u rvanju grčko – rimskim stilom. Zlatnom medaljom okitio se Stefan Liščević u kategoriji do 63 kg. Kako se navodi u klupskom izveštaju, Stefan je imao pet mečeva. Sve je rešio u svoju korist tehničkim tušem već u prvoj rundi i pokazao da je bez premca u toj kategoriji. Sledeće takmičenje koje predstoji Liščeviću je Prvenstvo Srbije sredinom maja i ako se tu popne na naviše postolje velike su šanse da bude deo reprezentacije Srbije koja će nastupiti u septembru na Svetskom prvenstvu u Beogradu. U istoj kategoriji nastupio je David Novič koji se u borbi za bronzu povredio i zauzeo četvrto mesto. Milan Tolić u kategoriji do 60 kg ostaje bez plasmana. Istog vikenda, sedam takmičara rvačkog kluba „Radnički“ učestvovalo je na međunarodnom turniru „Kup Sarajeva 2022“ u organizaciji prijateljskog kluba „Bosna“ iz Sarajeva. Učestvovalo je 117 takmičara iz pet država. Somborski klub osvojio je šest odličja.  Najsjajniju medalju osvojio je Adrian Dobi. Srebro je pripalo Milanu Toliću, dok su bronzama morali da se zadovolje Nikola Gunj, Srećko Malbaša, David Mazinjanin i Srđan Todorović. Kristian Dobi je bio peti. Vladimir Krstić, predsednik rvačkog kluba Radnički je u izjavi za medije istakao da je zadovoljan učinkom mladih rvača koji su opravdali očekivanja na ovom izuzetno jakom turniru.