Prvo i drugo mesto za Aniko i Vladimira

Takmičari TK Sprint, Aniko Jablan i Vladimir Riling, Prvenstvo Srbije, jul 2023.godina - slika preuzeta sa zvanične fejsbuk stranice TK Sprint

Na Vlasinskom jezeru održano je Prvenstvo Srbije u triatlonu na olimpijskoj distanci. Među učesnicima bili su i članovi somborskog kluba Sprint, Aniko Jablan i Vladimir Riling. Somborski predstavnici su uspešno savladali sve prepreke na Olympic dinstanci u apsolutnoj kategoriji, te su stigli do cilja i podijuma, zauzevši prvo odnosno drugo mesto u svojim starosnim kategorijama. Aniko je u generalnom plasmanu zauzela osmu poziciju. Trku je završila za 3:24.52 časova, dok je Vladimir u konkurenciji 34 takmičara na kraju zauzeo 17. mesto sa vremenom 2:40.04 časova.