Pioniri treći, seniori u nedelju protiv Mladosti

U subotu, 27. maja u Somboru je održano Prvenstvo Srbije u rvanju grčko – rimskim stilom za pionire (U13). Rvački „Radničkog“ iz Sombora osvojili su četiri medalje. Najuspešniji među njima bio je Uroš Ilić koji je sa četiri ubedljive pobede osvojio zlatnu medalju i postao šampion Srbije u kategoriji do 60 kg. Srebrne medalje osvojili su Nemanja Lončarević (54 kg) i Mladen Batalo (70 kg), koji su sa tri pobede i porazom u finalu postali viceprvaci Srbije. Bronzanu medalju osvojio je Jovan Kosovac (44 kg) koji imao tri pobede i jedan poraz. Bez medalja su ovoga puta ostali: Fedor Sekulić, Nemanja Nikolić, Nikola Mirković, Ištvan Šota, Miloš Ranisavljević, Arnold Šasivarević, Marko Mamula, Roland Šasivarević i Filip Lakatoš. Rvači „Radničkog“ su u ekipnoj konkurenciji zauzeli treće mesto. Iz somborskog kluba napominju i da će se u nedelju, 04. juna u Gradskoj hali „Mostonga“ sa početkom u 12 časova održati drugo kolo Prve rvačke lige Srbije. Rvački Radničkog će odmeriti snage sa ekipom Mladost iz Valjeva. Predstavnici somborskog kluba pozivaju sve ljubitelje rvanja i sporta da dođu i uveličaju ovaj događaj.