Drugi vezani poraz na domaćem terenu

Rukometaši Apatina ponovo su razočarali na domaćem parketu. Nakon odlično otvaranja sezone (dve pobede i dva nerešena ishoda), ekipa je neočekivano doživela dva poraza na domaćem parketu i  to od ekipa iz donjeg dela tabela. Proteklog vikenda poraženi su od Crvene Zvezde iz Mokrina sa 27:29 (15:14). Domaći igrači su odlično ušli u utakmicu i već do sredine prvog dela stekli su pet golova prednosti (8:3). Gosti se nisu predavali i do poluvremena su strpljivom igrom prišli sa samo jedan gol zaostatka. Nakon odmora, kako je vreme odmicalo, tako su preuzimali konce igre u svoje ruke i u 34. minutu su poveli (16:17), a samo šest minuta kasnije na semaforu je već bilo 18:22. Do kraja utakmice su sigurnom igrom u polju sačuvali prednost i zasluženo odmeli bodove iz Apatina. Najbolji pojedinac utakmice bio je gostujući igrač Slobodan Kozlovački sa 11 pogodaka. U domaćem sastavu Aleksandar Pilipović se istakao sa sedam golova. IzveštajNakon ovog kola Apatin se nalazi na četvrtom mestu sa osam bodova. U sledećem kolu očekuje ih duel sa vodećim Potisjem Pleteks iz Kanjiže.