Braća Dobi istog dana postali prvaci Srbije

U subotu, 20. aprila u Subotici je održano Prvenstvo Srbije za mlađe pionire i kadete u rvanju grčko – rimskim stilom. Rvači „Radničkog“ iz Sombora su nastupili sa sedam takmičara i osvojili četiri medalje. Titulom prvaka Srbije u uzrastu mlađih pionira okitio se Adrian Dobi u kategoriji do 31 kg sa dve pobede tušem, dok je Nemanja Nikolić u kategoriji do 40 kg ostao bez plasmana. U uzrastu kadeta prvak Srbije do 55 kg sa pet pobeda tehničkim tušem/tušem i bez jednog izgubljenog boda postao je Kristian Dobi. Viceprvak Srbije u kategoriji do 110 kg postao je Nikola Gunj, koji iako još pionir odlično je odrvao i pokazao veliku borbenost. Bronzanu medalju u kategoriji do 92 kg sa tri pobede i jednim porazom osvojio je Srđan Todorović kome žreb baš i nije bio naklonjen. Odlično rvanje sa tri pobede i dva poraza i osvojenim petim mestom u kategoriji do 80 kg ostvario je Milan Majski, dok je Đan Bordž u kategoriji do 71 kg ostao bez plasmana. Ovaj dan je bio i poseban za braću Dobi jer su obojica istog dana postali prvaci Srbije. U uzrastu kadeta ekipa „Radničkog“ je osvojila ekipno treće mesto u konkurenciji 26 ekipa.