Debakl „Pantera“ na gostovanju u Obrenovcu

Rukometaši Sivca 69 pretrpeli su treći vezani poraz u prvenstvu Super B lige Srbije. Gosti su samo u uvodnim minuta držali priključak, nakon toga kreće apsolutna dominacija domaćeg tima. Sivčani su u 10. minutu imali +3 (3:6). Pet minuta kasnije Obrenovčani su poveli 8:7, da bi na isteku prvih pola časa igre imali prednost od šest golova (21:15). U drugom poluvremenu igra gostiju se potpuno raspala, te je na kraju bilo katastrofalnih -14. „Panteri“ su na pretposlednjem mestu sa samo jednim bodom. U sledećem kolu očekuje ih meč protiv beogradskih SU LavovaIzveštaj

Rezultati ovog kola: Kikinda Grindeks – Crvenka Jaffa 28.28, SU Lavovi – Sinđelić 18:16, Lavovi BP – Inđija 22:37, Spartak – Hercegovac 36:23, Vrbas Petrol – Kolubara 24:28.

Tabela: Inđija 8, Kolubara 8, Kikinda Grindeks 7, Radnički (O) 5, Crvenka Jaffa 5, Spartak 4, SU Lavovi 4, Hercegovac 3, Vrbas Petrol 2, Sinđelić 1, Sivac 69 – 1, Lavovi BP 0.

Parovi narednog (5) kola: Kolubara – Kikinda Grindeks, Hercegovac – Vrbas Petrol, Inđija – Spartak, Sinđelić – Lavovi BP, Sivac 69 – SU Lavovi, Crvenka Jaffa – Radnički (O).