Kordun i Radnički brojali do šest

Ekipa Korduna slavila je na domaćem terenu protiv Poleta iz Rastine, dok je Radnički ubedljivo prošetao kroz Bački Gračac. Kordunaši su prvi deo meča rešili u svoju korist golovima Marka Čekeliša u 33. i 40. minutu susreta. U nastavku su mrežu Nikole Matijevića pogađali Stefan Miščević (56. minutu), Nenad Vukašinović (64), Nikola Sekulić (70) i Miloš Karagaća (72). Stefan Miščević je pogodio i sopstvenu mrežu u 63. minutu, te je tako doneo gostima utešni pogodak. Vodeći tim lige lagano je izašao na kraj sa fenjerašem. Gosti su postigli po tri gola u oba poluvremena. Veljko Vukadinović i Damir Opačić bili su dvostruki strelci za „crveno – bele“ dok su preostala dva postigli Miloš Lukić i Srđan Vuković. Ekipa Šantića dobila je OFK Odžake, dok je sigurnu pobedu na gostovanju ostvarila ekipa iz Sivca. Mečevi u Kruščiću i Deronjama su završeni bez pobednika. U sledećem kolu Dinamo 1923 će ugostiti sastav iz Kruščića, dok će Sivčani odmeriti snage sa sve boljim Kordunom. Vodeći tim lige će pauzirati.

Izveštaji i rezultati sa svih mečeva ovog kola: Mladost (K) – Terekveš 2:2 (Zapisnik), Omladinac – Zadrugar 1:1 (1:1) (Zapisnik), Aleksa Šantić – OFK Odžaci 3:2 (2:0) (Zapisnik), Jedinstvo Lemeš – Polet (S) 0:4 (0:2) (Zapisnik), Kordun – Polet (R) 6:1 (2:0) (Zapisnik), Borac (BG) – Radnički 0:6 (0:3) (Zapisnik). Slobodna je ekipa Dinama 1923.

Tabela: Radnički 24, Polet (S) 21, Dinamo 1923 – 21, Mladost (K) 17, Aleksa Šantić 16, Kordun 11, Terekveš 10, Zadrugar 9, Polet (R) 9, OFK Odžaci 7, Jedinstvo Lemeš 6, Omladinac 5, Borac (BG) 0.

Parovi narednog (10) kola: Polet (R) – Borac (BG), Polet (S) – Kordun, OFK Odžaci – Jedinstvo Lemeš, Zadrugar – Aleksa Šantić, Terekveš – Omladinac, Dinamo 1923 – Mladost (K). Slobodan je Radnički.