Odbojkaši očekivano poraženi u Kulpinu

Odbojkaši Sombora poraženi su na startu drugog dela prvenstva na gostovanju u Kulpinu od istoimenog tima sa 3:1 (25:17, 25:12, 23:25, 25:17). Domaćin je prva dva seta ubedljivo rešio u svoju korist. Gosti su uzvratili u trećem setu i time produžili sebi nadu, međutim, više od toga nisu uspeli. Somborci su i dalje poslednji tim lige sa svega dva osvojena boda. Sledećeg vikenda dočekuju ekipu Kikinde. Predviđenim raspored utakmica je na programu u nedelju od 17 časova i igraće se u maloj sali Gradske hale Mostonga. Sudiće ga dvojac Malenica/Dimčić, dok je za delegata određen Đurić. Odbojkašice Volejstarsa svoj prvi meč ove godine igraju danas od 16 časova protiv ekipe Srema 2. Ekipa iz Sremske Mitrovice je u prvom delu sezone slavila u pet setova.