Apatinci poraženi u Sečnju

Rukometaši Apatina poraženi su u proteklom 20. kolu Prve lige Vojvodine na gostovanju u Sečnju. Domaća Hercegovina slavila je sa 30:29 (17:15) pogotkom Nemanje Sebastijanova u poslednjem minutu meča. Inače, pometinu igrač bio je najefikasniji igrač domaćeg tima sa 12 golova. Domaćin je vodio veće deo prvog poluvremena. U nastavak meča preneli su dva gola viška. Gosti su u petom minutu nastavka poravnali rezultat, da bi nedugo potom i poveli sa 19:21. Iako su u dva navrata imali i +3, nisu izdržali. Domaćin je izjednačio šest minuta pre kraja, a u 55. minutu je i poveo 29:28. Poraženom sastavu nije pomoglo ni raspoloženi Miloš Braun koji je 13. puta zatresao mrežu domaćina. Izveštaj sa utakmice možete videti u prilogu. Apatinci su sedmi tim lige sa 19 bodova. U pretposlednjem kolu dočekuju novosadsku Slaviju.