Poraz u Banovcima

Omladinac - Žak Junior oktobar 2022.godina slika preuzeta sa instagram naloga KMF Omladinac

Futsaleri Žak Juniora proteklog vikenda putovali su u Nove Banovce, gde su se u meču četvrtog kola sastali sa domaćim Omladincem. Gosti su na ovaj meč otišli u okrnjenom sastavu bez nekoliko iskusnih igrača, što se na kraju i odrazilo na konačan rezultat susreta. Treba napomenuti i da je domaći tim upisao prvu takmičarsku pobedu u svojoj istoriji. Gosti su bolje otvorili susret i već nakon tri minuta su imali dva gola prednosti. Mrežu domaćeg sastava načeo je kapiten Miloš Radmanović, da bi nedugo potom vođstvo duplirao Bojan Erdei. Domaćin se brzo stabilizovao i već u petom minutu Denić smanjuje rezultat. Sredinom prvog dela Medić je pogodio za izjednačenje, a Milešević je u 12. minutu potpuno preokrenuo rezultat u korist Banovčana. Boris Medić je svojim drugim golom na utakmici povisio prednost svog tima na 4:2, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku meča Bajić i Drča su postavili konačnih 6:2 u korist domaćina. Nakon ovog kola Žak Junior ima devet bodova iz četiri meča i nalazi se na drugoj poziciji iza Letećeg Holanđanina koji ima maksimalni učinak nakon tri odigrana susreta. Ovog vikenda ekipa Žak Juniora je slobodna.