BK Sombor najbolji tim Pojedinačnog prvenstva Srbije

Bokseri Sombora trijumfalno su završili nastup na Pojedinačnom prvenstvu Srbije u boksu za pionire, kadete i juniore. Poslednjeg dana u finalu su nastupili Nemanja Nikolić i Nikola Bogatinoski. Nikolić je u kadetskoj kategoriji do 42 kg poražen od Filipa Stanojevića sa 4:1, dok je Nikola (50 kg) u kadetskoj konkurenciji ubedljivo savladao Ziku Mašovića sa 5:0. Somborski tim je takmičenje završio sa osam osvojenih medalja. Polovina medalja je bila najsjajnije boje. Po svim kriterijumima BK Sombor bio je najbolji tim održanog prvenstva. Državni prvaci postali su Severdžan Gaši, Veljko Ristić, Nikola Bogatinoski, Andrijana Anđelić. Stepenicu niže na postolju bili su Nemanja Nikolić, Milan Vuković i Marija Lukić, dok je bronzana bila Nataša Lukić.