Stefan Liščević treći na Prvenstvu Srbije

Stefan Liščević, takmičar Rvačkog kluba Radnički osvojio je bronzu na upravo održanom seniorskom prvenstvu Srbije u rvanju grčko – rimskim stilom u Subotici. Iskusni Somborac nastupio je u kategoriji do 63 kg. U prvom meču (četvrtfinale) nastupio je i pobedio (9:0) Dejana Petrovića (Potisje Kanjiža). U meču za finale poražen je rvača subotičkog Spartaka, Perice Dimitrijevića koji je kasnije i trijumfovao u ovoj kategoriji i time omogućio Liščeviću da se bori za bronzano odličje. U repasažu Stefan je bio ubedljiv (8:0) protiv Milana Grujića (Radnički Beograd), te se tako tako popeo na pobedničko postolje. U ovoj kategoriji nastupio je i Milan Tolić, ali bez uspeha pošto je na kraju zauzeo pretposlednje deveto mesto. Ratko Marinković (60 kg) zauzeo je deseto mesto u konkurenciji 11 takmičara. U konačnom plasmanu somborski klub je zauzeo 16. mesto (17 bodova) u konkurenciji 21 kluba naše zemlje. U isto vreme održan je i međunarodni turnir u Puli pod nazivom „Arena open 2022“. Rvači „Radničkog“ su nastupili sa osam takmičara i osvojili pet medalja. Zlatom su se okitili: Nemanja Lončarević, Uroš Ilić i Nikola Gunj. Srebrnu medalju osvojio je Mihajlo Anđelić, dok je bronzani bio David Mazinjanin. U borbi za medalju našli su se i Jovan Kosovac, Mladen Batalo i Srećko Malbaša, ali nažalost nisu uspeli da savladaju poslednje prepreke.