Marko Minić nepogrešiv, Stonsima bod

Bowling Stonsi remizirali su u 16. kolu Prve bowling lige Srbije sa ekipom AES Sedai. Susret je završen rezultatom 8:8. Gosti su bili bolji rival u prva dva seta, te su poveli sa 0:4. Naredna četiri seta su završena bez pobednika. Ipak, domaći sastav je u konačnom zbiru srušio veći broj pinova (4.600:4.482), koja su mu omogućila da dobije dodatna četiri boda. Susret su obeležila dva igrača. Miloš Dajić, koji je u dresu Beograđana oborio 276 pinova, te gostujući kapiten Marko Minić koji je u petom setu bio nepogrešio, te je srušio svih 300 pinova. Minić je duel okončano sa 1.289 srušenih pinova. Odlične nastupe zabeležili su i Predrag Mandić (1.151), te Oto Imre (1.100). Nakon ovog kola Stonsi drže četvrtu poziciju sa 17 bodova koja direktno vodi u doigravanje za titulu, sa realnim izgledima da dodatno napreduju na tabeli do kraja prvenstvene trke. Naredni meč somborski tim će odigrati u ponedeljak, 15. aprila od 17 časova protiv TeamSoft plusa. Ekipa iz prestolnice trenutno zauzima osmu poziciju sa 12 osvojenih bodova.