Rukometaši bez bodova

Rukometaši Sombora poraženi su sinoć od ekipe Radničkog iz Jaše Tomića sa 20:24 (10:11). Sem početnog vođstva u uvodnom minutu meča, domaći igrači se ništa nisu pitali. Gosti su čitavo vreme kontrolisali situaciju na parketu Gradske hale Mostonga. Brzo su poveli sa četiri gola prednosti (1:5), čuvali su prednost veći deo prvog poluvremena. Ipak, domaći igrači su uspeli da se priberu i do poluvremene smanje zaostatak (10:11). U nastavku meča nijednog momenta nisu uspeli da ugroze vođstvo ekipe iz Jaše Tomića, koji je zasluženo upisao drugu pobedu u plej – aut fazi. U domaćem timu istakli su se Luka Jokić i Luka Plećaš sa po pet pogodaka, dok je u gostujućem timu dominirao Uroš Ilić sa devet golova. Izveštaj sa utakmice možete videti u prilogu. U narednom kolu Sombor će gostovati ekipi Zrenjanina.