Sombor poražen od Prigrevice, trećeligaši bez šanse

Rukometaši Sombora poraženi su u četvrtom kolu Druge lige Vojvodine od ekipe PIK Prigrevice sa 30:35 (15:17). Ekipe su se smenjivale u vođstvu do sredine prvog poluvremena. Prigrevčani tada uspevaju da stvore dva gola viška, da bi pet minuta do kraja poluvremena na semaforu bilo 12:16 za goste. Ipak, domaći su do odlaska na odmor prepolovili zaostatak. U nastavku utakmice neporaženi sastav iz Prigrevice rutinskom igrom je susret priveo kraju. Najbolji pojedinac susreta bio je Slobodan Kozlovački sa 16 golova. U poraženom sastavu Strahinja Aćić je postigao upola manje. Izveštaj… Ekipa Dalmatinca je proteklog vikenda odmarala. U narednom kolu Sombor gostuje u Rumi, Dalmatinac dočekuje Radnički 1958 iz Šida, dok će PIK Prigrevica ugostiti Putince. Somborski trećeligaši nisu imali uspeha u četvrtom kolu. ORK Kljajićevo Čonoplja u derbiju kola protiv Srbobrana doživela je „debakl“. Domaćin je postigao duplo više golova od gostiju, te su na kraju slavili sa 35:18 (15:7). Izveštaj… Ništa bolje nisu prošli ni rukometaši bezdanskog Grafičara koji su izgubili susret u Ruskom Krsturu. Izveštaj…  U sledećem kolu ORK Kljajićevo Čonoplja dočekuje Jedinstvo iz Bobara, dok će u Bezdan doputovati ekipa Srbobrana.