Derbi u Bezdanu

Rukometaši Sombora porazom u Alibunaru otvorili su plej – aut takmičenje. Ekipa Budućnosti slavila je sa 26:21 (14:11). Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj igri oba tima. Somborci su do 25. minuta odolevali. Gubitak koncentracije učinio je svoje, pa je domaćin poluvreme zatvorio serijom 4:1 za vođstvo od +3. U nastavku se igralo gol za gol, a pitanje pobednika nijednom se nije dovelo u pitanje. U poraženom sastavu istakao se Marko Vsselovski sa sedam pogodaka. IzveštajSomborski predstavnici u trećem vojvođanskom rangu imali su polovičan učinak. Ekipa Kljajićeva Čonoplje upisala je novu pobedu, ovoga puta nad ekipom Rusina sa 33:25 (20:12). Izveštaj… Bezdanski Grafičar minimalno je izgubio od Obilića iz Novog Kneževca sa 26:25 (10:11). Izveštaj… Ekipa dva sela zauzima drugu poziciju sa 14 bodova, četiri manje od Srbobrana. Grafičar je pretposlednji sa četiri boda. U narednom kolu Bezdan će biti domaćin lokalnog derbija. Grafičar će u subotu, 30. mrta od 16 časova ugostiti sastav Kljajićevo Čonoplja.