Savladan Radnički, u nedelju protiv Grafičara

Danas je nastavljeno prvenstvo Mozzart Bet Prve lige Srbije. Ekipa iz Odžaka prekinula je seriju neuspeha pobedom nad Radničkim iz Sremske Mitrovice. Oba pogotka za domaćina postigao je Nigerijac Princ Ukačukvu. Igrao se 25. minut kada je Nigerijac prvu put zatresao mrežu gostujućeg golmana Nemanje Toromana. To je ujedno bio i rezultat prvog dela meča. Isti igrač je u 72. minutu duplirao prednost svog tima i time je i postavljen konačan rezultat susreta. Izveštaj sa meča možete videti u prilogu. Ovom pobedom Tekstilac je napredovao jedno mesto na tabeli i trenutno su četvrti tim lige sa 54 boda. U ostalim mečevima ovog kola postignuti su sledeći rezultati: Mačva – OFK Beograd, Inđija Toyo Tires – Smederevo 1924 – 3:1, Grafičar – Jedinstvo 2:4. U narednom kolu Tekstilac će u nedelju, 12. maja od 17 časova ugostiti beogradski Grafičar.