Liščević prvak, a Stričević viceprvak Vojvodine

U nedelju, 24. marta u Somboru je održano Prvenstvo Vojvodine za seniore u rvanju grčko – rimskim stilom. Rvači „Radničkog“ iz Sombora su nastupili sa 13 takmičara i osvojili šest medalja. Najuspešniji među njima bio je kapiten ekipe Stefan Liščević koji je u kategoriji do 63 kg sa četiri pobede osvojio zlatnu medalju. U finalu Stefan se sastao sa reprezentativcem Srbije Berkecom. U prvoj rundi protivnik mu je napravio četiri boda, da bi u drugoj rundi Stefan napravio dve akcije po četiri boda i tako završio finale u svoju korist (8:4), postavši tako i seniorski prvak Vojvodine. Odlične borbe i dve pobede tušem i tehničkim tušem ostvario je Mihajlo Stričević (82 kg) koji je u finalu izgubio i postao viceprvak Vojvodine. Bronzanim medaljama okitili su se: Kristian Dobi (55 kg), Milan Tolić (60 kg), Marko Marinković i Milan Majski (77 kg). Ekipa Radnički osvojila je ekipno drugo mesto u konkurenciji 11 ekipa, a ispred njih je bila samo ekipa subotičkog Spartaka.