Tekstilcu bod u Lazarevcu

Fudbaleri Tekstilca vratili su se sa gostovanju u Lazarevcu sa jednim bodom. Domaćin je prvi poveo. Igrao se 17. minut kada je Vukašin Braunović zatresao mrežu Bojana Braća. To je ujedno bio i rezultat prvog dela susreta. Odžačani su poravnali u trećem minutu nastavka. Darko Stojanović je bio strelac na asistenciju Ukačukvua. Uprkos remiju, Tekstilac je uvećao prednost u odnosu na najbliže pratioce. Inđija je poražena (0:1) na domaćem terenu od ekipe Metalca, dok je Jedinstvo sa Uba identičnim rezultatom poražena u Užicu od ekipe Slobode. Izveštaj sa utakmice možete pogledati u prilogu. U narednom kolu u Odžacima gostuje Radnički iz Sremske Mitrovice.

Tabela: OFK Beograd 55, Tekstilac 44, Inđija Toyo Tires 41, Smederevo 1924 – 40, Jedinstvo 40, Radnički (SM) 38, Dubočica 38, Kolubara 36, Vršac 36, Mačva 34, Grafičar 31, Metalac 31, Mladost Gat 25, Sloboda 23,  Radnički (NB) 19, RFK Novi Sad 1921 – 19.

Parovi narednog (27) kola: Kolubara – Inđija Toyo Tires, Tekstilac – Radnički (SM), OFK Beograd – Smederevo 1924, Grafičar – Mladost Gat, RFK Novi Sad 1921 – Vršac, Dubočica – Mačva, Radnički (NB) – Sloboda, Jedinstvo – Metalac.