Zapažen nastup atletičara iz Kule

Atletska dvorana u Beogradu bila je domaćin tradicionalnog mitinga Atletskog kluba „Karanovac“, koji je na jednom mestu okupio više od hiljadu takmičara iz Srbije i regiona. Na ovom mitingu nastupilo je i pet atletičara „Hajduk Maraton Tima“ koji su ostvarili zapažene rezultate. Osvojene su dve medalje. Zlatnu medalju osvojila je Ana Novković u disciplini na hiljadu metara u kategoriji takmičarki do 14 godina sa vremenom 3 minuta i 16 sekundi, dok je bronzanu medalju osvojio Matija Šijan u disciplini 1.000 metara u kategoriji takmičara do 14 godina sa vremenom 3 minuta, 15 sekundi i 72 stotinke. Boje „Hajduk Maraton Tima“ branili su i Ulijana Tancurina koja je zauzela 11. mesto u disciplini 200 metara u seniorskoj konkurenciji sa vremenom 28 sekundi i 85 stotinki, Lena Kilibarda koja je zauzela 13. mesto sa vremenom 29 sekundi i 15 stotinki u disciplini 200 metara, kategorija takmičarki do 16 godina i Luka Bublić koji je nastupio u istoj disciplini i kategoriji kao i Matija Šijan, ali je diskvalifikovan.