Crna serija bez kraja

Rukometaši Sivca 69 zabeležili su još poraz. Bolji od njih ovog vikenda bili su gosti iz Subotice koji su slavili sa 23:27 (12:16). Sivčani su od samog početka bili u zaostatku od dva do tri bola. Šest minuta pre odlaska na odmor prišli su na 11:12, međutim dozvolili su gostima da serijom 5:2 na odmor odu sa četiri gola prednosti (12:16). Subotičani drugi deo otvaraju mini serijom 3:0 i vođstvom 12:19. „Panteri“ se ne predaju i za svega par minuta uspevaju da se približe na gol zaostatka (19:20). U poslednjih 15-tak minuta meča gosti nisu dozvolili iznenađenje, te su uspešno meč priveli kraju. Marko Čabai (Sivac 69) bio je najefikasniji igrač meča sa sedam pogodaka. U pobedničkom timu Nikola Ćosić je postigao šest golova. Izveštaj… Nakon ovog kola ekipa iz Sivca zauzima pretposlednje mesto sa samo jednim bodom, koliko ima i poslednjeplasirani Sinđelić. U narednom meču Sivac 69 će odmeriti snage sa Vrbas Petrolom.