Bezdanci ubedljivo do Kupa Panonije

Proteklog vikenda u Apatinu je održan tradicionalni Kup Panonije. Učešće je uzelo 12 klubova sa preko 200 takmičara. Bezdanski klub je ponovo bio na visini zadatka. Osvojeno je 24 medalje, od kojih je čak 14 bilo najsjajnijeg odličja. Na najviše pobedničko postolje popeli su se: Mihajlo Dadić, Anja Loknar, Leona Kiš, Vuk Perović, Žofi Horvat, Lea Rica i Oliver Bezdan u pojedinačnoj konkurenciji odnosno Oliver Bezdan/Daniel Kantor, Sebastian Štaub/Luka Kolar, Mihaela Maria Horvat/Kinga Panda, Leona Kiš/Mihaela Maria Horvat, Vuk Perović/Vladimir Čapo, Lea Rica/Emina Bojić i Žofi Horvat/Vuk Perović u konkurenciji parova. Srebrne medalje osvojili su: Adrijan Nikolić, Dženifer Bošnjak, Emina Bojić, Andrija Perović, Daniel Kantor, te dvojac Vukašin Kovačević/David Bojić odnosno Sebastian Štaub/Anja Loknar. Bronzanim odličjima okitili su se: Mihaela Maria Horvat, Vladimir Čapo i par Ognjen Maksimović/Aleksa Breberina. Ovoga puta bez plasmana su ostali Levente Kevago koji je zauzeo peto mesto, te Andrea Fica koja je bila šesta. U ekipnoj konkurenciji bezdanski klub je zauzeo prvo mesto.