Poraz u nadoknadi vremena

Fudbaleri Tekstilca nakon poraza od vodećeg OFK Beograda, izgubili su i susret trećeg kola plej – ofa Mozzart Bet Prve lige Srbije protiv Jedinstva sa Uba. Susret je odlučen u petom minutu nadoknade pogotkom internacionalca Kwaku Karikariu (Gana). Gosti su do vođstva stigli u 34. minutu meča auto golom mladog Alekse Paića. U poslednjem minutu prvog dela Ognjen Dimitrić je poravnao rezultat, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. Mreže su mirovale sve do 95.minuta kada je već pomenuti Karikari zatresao mrežu Bojana Braća. Izveštaj sa utakmice možete pročitati i prilogu. Odžačani su nakon drugog vezanog poraza „pali“ na petu poziciju sa 51 bodom. Jedinstvo je drugo sa 55 bodova, dok su Inđija Toyo Tires na drugom (53), a Smederevo 1924 na četvorom mestu (52). U ostalim mečevima ovog kola postignuti su sledeći rezultati: Smederevo 1924 – Mačva 0:0, Radnički (SM) – Grafičar 1:0, OFK Beograd –  Inđija Toyo Tires 3:0. Sledeće kolo na programu je u sredu, 8. maja kada će Tekstilac ugostiti ekipu Radnički iz Sremske Mitrovice.