Stonsi na kraju šesti

Bowling Stonsi završili su prvenstvo Prve bowling lige Srbije na šestom mestu. Somborski sastav je do poslednjeg kola bio u igru za četvrto mesto koje vodi u doigravanje za prvaka države. Ipak, stiče se utisak da su loša forma, ali i povrede pojedinih igrača dosta uticale na konačan ishod prvenstva. Somborci su takmičenje završili sa četiri vezana poraza. Nakon neuspeha u mečevima sa Zemunom i Fortunom, izgubili su i od vodeće Crvene Zvezde (14:2 – 4.560:4.259) odnosno ekipe AES Sedai (10:6 – 4.509:4.428) koja je zahvaljujući toj pobedi i izborila plasman u samu završnicu. Crvena Zvezda u plej – of ulazi sa prvog mesta (22 boda), Zemun je drugi (20), dok su Fortuna i AES Sedai treći odnosno četvrti sa po 16 bodova. Ovog vikenda u četvrtfinalu snage će odmeriti Fortuna i AES Sedai. Pobednik ovog meča će na megdan drugoplasiranom Zemunu. Ovaj meč je rasporedom predviđen da se održi 5. aprila. Ko će se u finalu (8. aprila) boriti protiv Crvene Zvezde znaće se nakon ovih mečeva?