Pobedom otvorili Kup takmičenje

Futsaleri Žak Juniora uspešno su započeli nastup u Kupu Vojvodine. Somborci su se u nešto izmenjenom sastavu suprostavio protivniku iz Subotice. Mrežu gostiju načeo je Grgić u 15. minutu, da bi Mančić tri minuta kasnije udvostručio prednost domaćina. Samo minut kasnije gosti smanjuju preko Gavrića, da bi u poslednjim trenucima prvog poluvremena Mitrović pogodio za 3:1. Početkom drugog dela iskusni Goran Vidaković sa dva brza pogotka u 26. odnosno 28. minutu rešava pitanje pobednika. Aleksandar Mitrović je tri minuta pre kraja utakmice svojim drugim pogotkom na meču povisio na 6:1. Ipak, gosti se nisu predavali i u samom finišu utakmice koliko toliko su ublažili visok poraz golovima Nikole Vujića.