Pobeđeni „Leteći“ iz Bajmoka

Futsaleri Žak Juniora odličnom igrom ubedljivo su savladali ekipu Letećih Bajmočana i novom pobedom zadržali prvo mesto na tabeli Treće futsal lige Vojvodine. Prava je šteta što je utakmica ponovo igrana bez prisustva publike, jer je bilo odličnih poteza i lepih golova. „Žakovci“ su poveli u petom minutu golom Milana Vujina. Do kraja poluvremena igralo se otvoreno sa obe strane, ali bez golova. U nastavku susreta „Leteći“ su pokušali da izvrše pritisak i izjednače rezultat, međutim iskusnija ekipa iz Sombora bez problema je zaustavljala svaku akciju suparnika iz Bajmoka. Bajčev je u 28. minutu duplirao prednost Somboraca. Pet minuta kasnije Vujin je nakon odlične izvede akcije povisio na 3:0 i faktički prelomio meč. „Bajmočani“ su krenuli na „sve ili ništa“, izveli su golmana i krenuli da napadaju sa igračem više. Ipak, odličnom postavkom u polju ekipa iz Sombora je držala utakmicu pod kontrolom i preko Vidakovića i Radmanovića potvrdila pobedu. Konačan rezultat postavio je Vuković dva minuta pre kraja susreta.

Leteći Bajmočani – Žak Junior 0:6 (0:1)

Strelci: Vujin 2, Bajčev, Vidaković, Radmanović, Vuković (Žak Junior).

Žuti kartoni: Cvetković, Ristić (Leteći Bajmočani).

Leteći Bajmočani: Ristić, Marinković, Cvetković, Lazić, Z. Maravić, P. Maravić, Suknović, Ljubojčić, Lebović.

Žak Junior: Molnar, Radmanović, Vujin, Vuković, Bajčev, Zelić, Matić, D. Bogunović, Vukelić, Vidaković.