Stanišićanci sigurni, Prigrevčani dobili derbi

Vodeći tim lige somborskog drugog razreda lako je izašao na kraj sa gostima iz Bačkog Monoštora. Pobednik je odlučen već nakon prvih 15-tak minuta kada su domaći poveli sa 3:0 golovima Rončaka, Šarića i Napijala. Do odlaska na odmor mrežu gostiju zatresao je i Stevan Oluić. U nastavku igre golove za domaćina postigli su ponovo Rončak, te Strahinja Ban iz kaznenog udarca. Efikasni su bili i Bezdanci u meču protiv fenjeraša iz Telečke. Slavili su sa 4:0 golovima Lerića, Martinovića u prvom, te Mandića i Jovičića u drugom delu meča. Prigrevčani su dobili derbi protiv ekipe iz Koluta, dok su PIK i Dinamo iz Sonte slavili na gostovanjima u Ribarevu odnosno Laliću.

Izveštaji i rezultati: Jedinstvo (S) – Dunav 6:0 (Izveštaj), Bratstvo 2019 – Jedinstvo 1947 – 5:2 (Izveštaj), Jedinstvo (R) – PIK 2023 – 2:5 (Izveštaj), Sport – Telečka 4:0 (Izveštaj), Panonija – Dinamo (S) 0:4 (Izveštaj).

Tabela: Jedinstvo (S) 43, Bratstvo 2019 – 39, Jedinstvo 1947 – 28, PIK 2023 – 25, Dinamo (S) 20, Panonija 18, Sport 16, Dunav 15, Jedinstvo (S) 13, Telečka 3.

Parovi narednog (16) kola: Dunav – Panonija, Dinamo (S) – Sport, Telečka – Jedinstvo (R), PIK 2023 – Bratstvo 2019, Jedinstvo 1947 – Jedinstvo (S).