Mančić i Erdei za novu pobedu

Futsaleri Žak Juniora ostvarili su i drugu prvenstvenu pobedu. Oni su u ponedeljak gostovali u Kuli gde su porazili domaći Hajduk sa 4:3. Gosti su bolje otvorili meč i već nakon osam minuta imali su tri gola prednosti. Mančić je već u drugom minutu doveo svoj u vođstvo. Nedugo potom Bojan Erdei je sa dva pogotka doneo tri gola prednosti somborskom timu. To je ujedno bio i rezultat prvog dela utakmice. Domaćin se nakon odmora stabilizovao i uzvratio istom merom. Slijepčević je smanjio u 23. minutu. Dva minuta kasnije Radović je pogodio za 3:2, da bi u 30. minutu Delić poravnao rezultat. Ipak, to nije poremetilo koncentraciju gostujućeg tima koji je četiri minuta pre kraja meča preko Nebojše Mančića došao da novog vođstva koje su uspešno sačuvali i tako upisali nova tri boda. U sledećem kolu u Somboru gostuje ekipe Indiansa 2013 iz Inđije. Meč je na programu u ponedeljka, 10. oktobra od 21 čas.