„Panteri“ čekaju proleće na fenjeraškoj poziciji

Rukometaši Sivca 69 porazom su okončali prvi deo šampionata Super B lige Srbije. U poslednjem meču ove godine i pred svojim navijačima poraženi su trećeplasirane Inđije sa 28:29 (14:17). Gosti su bolje otvorili meč i posle svega nekoliko minuta došli su do četiri gola prednosti. Domaći tim se ne predaje i posle par minuta na semaforu je bilo izjednačeno (8:8). Ekipa Inđija u poslednjim minutama prvog poluvremena dolazi do tri gola prednosti. Nastavak donosi bolje izdanje sivačkog tima koji za svega desetak minuta poravnava rezultat, a prvo njihovo vođstvo zabeleženo je u 47. minutu meča. Poslednjih pet minuta meča obeležila je nervozna igra oba tima. Viđeno je mnošto promašaja i grešaka na obe strane. Domaći igrači su u poslednjih 90 sekundi imali neiskorišćeni sedmerac i zicer kontru (1 na 1) koju nisu realizovali. Kako to obično biva, sledi kazna. Na samo šest sekundi do istela regularnog dela kada kapiten gostiju Draško pogađa za pobedu gostiju. U poraženom sastavu najbolji pojedinci bili su Marko Čabai sa deset i kapiten Lazo Beslać sa sedam golova. Na drugoj strani Miroslav Grozdanić bio je sedmostruki strelac. Izveštaj… „Panteri“ prvi deo prvenstva završavaju na poslednjem mestu sa samo dva osvojena boda. Prolećni deo startuje početkom februara kada će ugostiti stepenicu bolje plasirani Sinđelić.