Vaterpolisti bez doigravanja

Utakmicom šestog poslednjeg kola završen je regularni deo vaterpolo Druge lige Srbije – grupa Sever. Somborski Polet ugostio je ekipu beogradskog Vračara. Gosti su bili bolji i zasluženo su pobedom obezbedili drugu poziciju koja ih vodi u doigravanje za plasman u viši rang. Utakmica je prelomljena tokom prve dve četvrtine kada je ekipa sa Vračara stekla nedostižnu prednost od pet pogodaka (3:8). U nastavku meča su dodatno za dva gola uvećali razliku, da bi Somborci tek u poslednjem delu uradili nešto više i taj deo meča rešili u svoju korist sa 4:2. Na kraju konačnih 7:12 (1:3, 2:5, 0:2, 4:2). Polet takmičenje završava na trećem mestu u grupi A sa šest bodova. Tokom dvomesečnog takmičenja dva puta su savladali ekipu Sente, dok su dvostruke poraze pretrpeli od Taurunuma i Vračara, koji će se i naći u doigravanju sa ekipama Paraćina i Požarevca/Kraljeva.