RK Radnički: Viceprvaci Vojvodine

U subotu, dana 02. aprila u Valjevu je održano Prvenstvo Srbije u rvanju grčko – rimskim stilom. Rvači „Radničkog“ su nastupili sa dva takmičara i osvojili jednu medalju. Srećko Malbaša u kategoriji do 45 kg sa dve pobede tušem ubedljivo osvaja prvo mesto i postaje kadetski prvak Srbije do 45 kg. Mladen Patarčić  (110 kg) je pobedio i izgubio po jedan meč, dok je u borbi za medalju izgubio, te je osvojio četvrto mesto. Sutradan je u Molu održano Prvenstvo Vojvodine za pionire (U 13). Rvači „Radničkog“ su nastupili sa 12 takmičara i osvojili pet medalja. Najuspešniji sa četiri pobede bio je Nikola Gunj u kategoriji do 85kg, koji je sa lakoćom stigao do finala i u finalu pobedio bodovima rvača iz Kanjiže. Bronzanim medaljama okitili su se Jovan Kosovac (40 kg), Uroš Ilić (48 kg), Mladen Batalo (54 kg) i Mihajlo Anđelić (70 kg). U borbi za medalju našli su se Darko Kerezović do 31kg, Nemanja Lončarević do 44kg i Marko Mamula do 60kg. Na strunjači,  po prvi put, izašli su Vedran Lugonja, Aleksa Kukić, Ilija Hinić i Luka Kolar, koji su pružili odličan otpor protivnicima. Rvači „Radničkog“ su u konkurenciji 14 ekipa zauzeli ekipno drugo mesto, iza ekipe iz Kanjiže, a ispred Sente.