RK Soko prvak Vojvodine

Ovog vikenda u Kanjiži je održano seniorsko prvenstvo Vojvodine. Učešće je uzelo dvanaest ekipa naše pokrajine, a među njima je bila i ekipa somborskog Sokola. Kako se navodi u klupskom izveštaju, od 15 takmičara somborskog kluba šestorica su osvojila medalje. Prvak naše pokrajine postao je Aleksandar Berarov. Nikola Dedić i Simo Jovišić bili su stepenicu niže na pobedničkom postolju, dok su Dimitrije Marčetić, Aleksej Živanović i Milan Todorović osvojili bronzana odličja. Rvači Sokola uspeli su da okite i ekipnom titulom. Somborci su uzeli bodove u svih deset težinskih kategorija, te su u ukupnom zbiru osvojili 131 bod. Tri manje imao je zrenjaninski Proleter, dok je trećeplasirani bio subotički Spartak sa 100 bodova. Drugi naš predstavnik na turniru Radnički bio je sedmi sa 65 bodova.