Dvostruki trijumf Irine Sabljić

Karate klub Ravangrad proteklog vikenda uzeo je učešće na prestižnom turniru „Panter Open 2021“. Ovaj turniru u organizaciji Karate saveza Vojvodine i Karate kluba Panter 2011 iz Budisave okupio oko 30 klubova i preko 300 takmičara. Isti se odvijao po po pravilima svetske karate federacije WKF u katama i sportskim borbama. Kako se navodi u saopštenju karate kluba Ravangrad njihovi takmičari su nastupili u obe discipline. Osvojeno je ukupno devet medalja, tri u borbama i duplo više u katama. Najuspešnija je bila Irina Sabljić koja je trijmfovala u obe discipline. Pored nje zlato je osvojio i Kristian Kovačević (kate). Srebrni su bili Andor Novak i Una Bezbradica, dok su bronze osvojili Lara Orban i Milan Bunjevčev. Vukašin Vuković (75 kg) bio je drugi u borbama u seniorskoj, a Valentina Ostrogonac (53 kg) treća u juniorskoj kategoriji.