KK Dušan Staničkov: Deset medalja u Staroj Pazovi

Karate klub “Dušan Staničkov” poslao nam je saopštenje u kojem se navodi da je u organizacija KK „Front“ i Karate Saveza Vojvodine, u nedelju 6. marta u Staroj Pazovi održan je tradicionalni turnir “ Trofej Stare Pazove“. Na turniru je učestovalo preko 400 takmičara. Somborski klub je predstavljalo 11 takmičara koji su osvojili deset medalja. Zlatnu medalju osvojili su Milan Radmilović i Drina Stevanović Bodrožić. Srebro je pripalo: Bojani Lakićević, Aleksandri Radmilović, Mihajlu Miljkoviću i Luki Terzinu, dok su bronzana odličja zaslužili: Iskra Ivanović, Dušan Kubatov, Dejan Morokvašić i Bojana Lakićević. Kako navode u somborskom klubu ovo je bila odlična provera pred predstojeće Prvenstvo Vojvodine. I karate klub Ravangrad se oglasio povodom nastupa na ovom turniru. Kako su naveli predstavnci Ravangrada njihovi takmičari su osvojili dve medelja. Irina Sabljić (2009.godište, 49 kg) bila je druga u svojoj kategoriji, dok je Andor Novak je u kategoriji pionira osvojio bronzanu medalju.