Zlato za ženske karate nade

Karatisti Ravangrada učestvovali su proteklog vikenda na karate prvenstvu Vojvodine za poletarce, pionire i nade (do 14 godina) u sportskim borbama i katama po pravilima WKF. Pravo učešća su imali svi plasirani sa zona (Bačka, Srem, Banat). Izabranici trenera Slavka Vukovića imali su odličan rezultat u sportskim borbama. Osvojili su dva odličja. Anja Loknar (50 kg) je osvojila zlato, dok se Irina Sabljić (45 kg) popela na bronzano postolje. Obe su nastupale u kategoriji ženskih nada. U katama su osvojene četiri medalje. Robert Holo je bio najsjajniji, dok je Anđela Vilhelm bila srebrna. Bronzane medalje osvojili su Kristijan Kovačević i Andor Novak. Domaćin turnira bio je Novi Bečej, dok je organizator Karate savez Vojvodine.