Alida i Selena osvojile Leopard Kup

Selena Stojačić i Alida Jerković bile su najuspešnije takmičarke na XXI Leopard Kupu, održanom u subotu u Mađarskoj. Selena je trijumfovala u paru sa Mađarem Herceg Tamašem u kategoriji mešovitih parova, a osvojila je srebro i u kategoriji seniorki, dok je Alida osvojila turnir za seniorke, a u paru sa Borisom Jerkovićem bila druga u kategoriji mešovitih parova. Boris Jerković je u pojedinačnoj kategoriji zauzeo treće mesto, dok je Simana Matković u kategoriji seniorki podelila treće mesto, a u kategoriji mešovitih parova sa Mađarem Čeh Balintom zauzela četvrto mesto. Iduće subote somborski „Speeder“ biće domaćin osmog Sombor Opena, međunarodnog turnira ranga 250 bodova. Turnir će se održati na stadionu fudbalskog klub Žak sa početkom u 10 časova, a ulaz je slobodan.