Telečka primila 11 golova na gostovanju u Sonti

U sredu, 17. aprila u Sonti je odigran zaostali meč 13. kola somborskog drugog razreda između domaćeg Dinama i ekipe Telečke. Da podsetimo, ovaj susret je trebalo da se odigra tokom prethodnog vikenda, međutim, delegirani sudija se nije pojavio, pa je meč odložen. Domaćin je prilično lako izašao na kraj sa fenjerašem lige koji ove sezone nema nijedan osvojen bod. Susret je rešen već tokom prvog poluvremena kada su Sonćani stigli do prednosti od 4:0 het – trikom Andreja Đurkova, te pogotkom Darka Klipe. U nastavku meča viđeno je još veća goleada, pa je na kraju bilo konačnih 11:2 u korist domaćina. Đurkov je postigao pet golova, Darko Klipa i Srećko Erdeši po dva, dok su se Darko Tetkov i Antonio Ivankov jednom upisivali u strelce. Izveštaj sa meča možete pogledati u prilogu. Dinamo (S) je šesti tim lige sa 17 bodova, a Telečka poslednja bez bodova. Ovog vikenda ekipa iz Sonte gostuje u Bačkom Monoštoru, dok će Telečka ugostiti Panoniju iz Lalića. Rezultati proteklog kola…