Kristian Dobi prvak Srbije u kategoriji U23

U nedelju, 14. aprila Kragujevac je bio domaćin Prvenstva Srbije za mlađe seniore (U23) u rvanju grčko – rimskim stilom. Rvači „Radničkog“ iz Sombora su nastupili sa osam takmičara koji su osvojili tri medalje. Najuspešniji, ujedno i najmlađi bio je Kristian Dobi koji je u kategoriji do 55 kg (šest takmičara) osvojio zlatnu medalju i postao prvak Srbije za mlađe seniore. Ovo je odličan uspeh za mladog Kristiana koji je prošao grupu, u polufinalu pobedio tehničkim tušem, a u finalu je takođe pobedio tehničkim tušem iskusnog Lošonca koji je i aktuelni seniorski prvak Srbije u toj kategoriji. Bronzanu medalju osvojili su Milan Tolić u kategoriji do 60kg i Nađa Liščević do 57 kg. Bez medalja ostali su: Milan Majski, Simon Krstić, Marko Marinković, Mihajlo Stričević i Srđan Todorović koji su imali loš žreb. U prilogu možete pogledati kompletne rezultate po kategorijama. Radnički je u konkurenciji 22 kluba zauzeo deseto mesto sa 44 osvojena boda.