Porazi Grafičara i Kljajićeva

Somborski rukometni trećeligaši doživeli su nove poraze. Bezdanski Grafičar gostovao je lideru iz Srbobrana. Gosti nisu imali čemu da se nadaju u ovom susretu, samo je bilo pitanje sa koliko će golova razllike biti poraženi. Domaćin je naravno opravdao ulogu favorita i rutinski „deklasirao“ 40:21 (18:10) poslednjeplasirani tim lige. IzveštajU derbiju kola sastali su drugoplasirani i stepenicu niže rangirani Kljajićevo Čonoplja i Jedinstvo iz Bočara. Domaćin je bolje otvorio meč i već sredinom prvog dela stekao je pet golova prednosti. Gosti su prvih pola časa igre zaključili serijom 4:1, te su na odmor otišli sa dva gola zaostatka. U nastavku neizvesno. Već u 36. minutu stiže prvo (13:13) izjednačenje. Rezultatsku klackalicu smo gledali sve do 52. minuta kada igrači Jedinstvo uspevaju da ponovo povedu sa tri gola (20:17) i tako prelome susret u svoju korist. Kapiten gostiju Ilija Neškovski bio je najbolji pojedinac meča sa devet postignutih pogodaka. Izveštaj… Uprkos porazu ekipa dva sela zadržala je drugu poziciju na tabeli Treće lige Vojvodine A. U narednom kolu Grafičar dočekuje Jedisntvo, dok će Kljajićevo Čonoplja ugostiti drugi tim Crvenke.