„Panteri“ dobili meč sezone

Rukometaši Sivca 69 u meču sezone pobedili su Hercegovac iz Gajdobre sa 33:24 (18:15). Cela sezona je stala u 60 minuta. Pokazali su naši momci da nisu zaboravili igrati rukomet – stoji u klupskom izveštaju. Proteklu sezonu obeležili su pehovi, povrede, odlasci ključnih igrača, ali uprkos svemu, klub je uspeo da se izvuče iz svih tih nedaća. Početak derbija začelja bio je malo stegnut za domaće igrače. Gosti su bolje otvorili meč, poveli su sa 8:6 i imali kontru za +3 koju nisu realizovali. „Panteri“ prave seriju 6:0 i odlaze na +4 i već tada lome utakmicu u svoju korist. U prvih deset minuta nastavka domaćin dodatno uvećava prednost (+7). Do kraja meča su imali i dvocifreno vođstvo, te su na kraju mirno i rutinski susret priveli kraju. Marko Čabai je bio igrač meča sa 12 pogodaka. Izveštaj sa utakmice možete pogledati u prilogu. Sivački klub se ovom prilikom zahvaljuje publici na podršci koja je doprinela ovom uspehu i radujemo se superligaškim protivnicima i naredne sezone – stoji na kraju klupske objave. Poslednji meč sezone Sivac 69 će odigrati u subotu, 6. aprila od 18.30 časova protiv Inđije.