Džudistima tri odličja na prvenstvu Vojvodine

Stepanovićevo je ovog vikenda ugostilo najbolje džudiste naše pokrajine u kadetskom uzrastu. Među 140 takmičara našli su se i džudisti somborske Bačke. Mladi Somborci su ostvarili više nego zapažene rezultate. Najsjajnije odličje izborio je Andrej Vitković koji je u kategoriji do 73 kg „savladao“ sve svoje rivale. Odličan je bio i Dejan Novaković (50 kg) koji je osvojio drugo mesto i srebrnu medalju. U ženskoj konkurenciji nastupila je i Jana Knežević (63 kg). Bivša članica somborskog kluba, a trenutno takmičarka novosadske Slavije u svojoj težinskoj kategoriji stigla je do bronzanog odličja. Osvajači medalja izborili su pravo nastupa na predstojećem prvenstvu države koje će se narednog vikenda održati u Beogradu.