Somborci porazom okončali godinu

Rukometaši Sombora u 11. kolu Druge lige Vojvodine poraženi su u Prigrevici. Vodeći tim lige lako je izašao na kraj fenjerašem. Koliko tolika neizvesnost je trajala samo do 11. minuta utakmice. Domaći igrači prave seriju 6:0 i u tom momentu dolaze do osam golova prednosti. Do odlaska na odmor vodeći tim lige vodio je sa +11. U nastavku meča viđena je izjednačena igra oba tima, s tim de su Prigrevčani u poslednjim minutama meča došli do maksimalne pobede 40:25 (20:9). Izveštaj… Miloš Mandić bio je najbolji pojedinac domaćeg tima sa osam postignutih golova. U dresu Sombora briljirao je Marko Veselovski sa deset pogodaka. PIK Prigrevica godinu završava na prvom mestu sa 18 bodova. Somborci su poslednji sa samo jednim bodom. Drugi naš predstavnik proteklog vikenda je odmarao. Riđičanci su četvrti tim lige sa 12 bodova.  Prvenstvo se nastavlja za tri meseca, tačnije prvog martovskog vikenda. Sombor će godinu otvoriti na domaćem terenu protiv sastava Rume, dok će Dalmatinac put Šida na megdan Radničkom 1958.