Sivčani poraženi u Vrbasu

Rukometaši Sivca 69 doživeli su sedmi uzastopni prvenstveni poraz. Poslednji neuspeh u nizu doživeli su na gostovanju u Vrbasu od istoimene ekipe sa 37:29 (15:15). Iako su tokom prvog poluvremena bili u konstanstvom vođstvu, u pojedinim momentima su imali i do četiri gola prednosti, dozvolili su domaćinu da u poslednjih par minuta mini serijom 4:0 izjednači rezultat. Vrbašani su u nastavku meča preuzeli konce igre u svoje ruke, brzo su prešli u vođstvo, a potom i rutisnki meč priveli kraju. Stanislav Momić u domaćem timu i Marko Čabai u poraženom su bili najefikasniji igrači sa po osam pogodaka. Ekipi iz Vrbasa ovo je treća vezana pobeda i trenutno su šesti tim lige sa osam bodova, dok su Sivčani pretposlednji sa jednim bodom. IzveštajU narednom kolu „Panteri“ dočekuju vodeću Kolubaru.