Finale: Žak – Radnički

Odigrani su polufinalni mečevi Kupa Srbije pod okriljem Gradskog fudbalskog saveza Sombor. U prvom meču za finale u Kljajićevu su se sastale dve „crno – bele“ ekipe. Gosti iz Sombora su opravdali ulogu favorita i bez većih problema su ubedljivo slavili. Žakovci su poveli već u osmom minutu golom Ranka Vulina. Samo sedam minuta kasnije prednost je duplirao Nikola Makar. Nedugo potom u strelci se upisuju Vanja Krstić i Petar Drvar za visokih 4:0. U finišu prvog dela Vukašinović je smanjio prednost gostiju, da bi Vukašin Milić pogotkom u 43. minutu svom timu obezbedio vođstvo od 1:5, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku susreta rutinski su odrađivali posao, da bi tri minuta pre isteka regularnog dela Andrej Hernaus postavio konačan rezultat utakmice. Izveštaj sa meča možete pogledati u prilogu. U drugom polufinalu snage su odmerili Radnički i Jedinstvo Stanišić. Domaćin je minimalno slavio pogotkom Aleksandra Drače u 40. minutu mečaIzveštajFinale Kupa Srbije (GFS Sombor) igra se naredne srede, 20. septembra od 16 časova na „Igralištu kraj pruge“.