Mihajlo i štafeta srebrni, Nikola bronzani

Ovog vikenda Kraljevo je bilo domaćin seniorskog prvenstva Srbije u atletici. Među učesnicima našao se i Atletski klub Maraton iz Sombora. Kako se navodi u objavi somborskog kluba, njihovi članovi somborskog su uspeli da na kraju letnjeg dela ove duge i iscrpljujuće sezone osvoje tri medalje. Mihajlo Katanić je sa drugim prolaznim vremenom (52.97) u trci na 400m sa preponama osvojio srebrnu medalju, baš kao i štafeta 4 x 400m u sastavu Gregor Sekulić, Miloš Maksimović, Nikola Boca i Mihajlo Katanić koji su trku završili sa vremenom 3:33.45. Nikola Boca se okitio bronzom u trci (10:35.46) na tri kilometra stipl. Gregor Sekulić je nastupio u disciplini skok u dalj, gde je sa skokom 6.70m zauzeo šesto mesto. Uprava somborskog kluba ovim putem upućuje čestitke svojim takmičarima i treneru Miri Trifunov.