Porazi Sloge i Radničkog 1918

Fudbaleri Sloge u meču bez rezultatskog značaja poraženi su na gostovanju od ekipe Bajše. Gosti su poveli već nakon desetak minuta golom Ričarda Rajčanjia. To je ujedno bio i rezultat prvog dela meča. Domaćin je u nastavku za svega šest – sedam minuta preokrenuo rezultat pogotcima dvostrukog strelca Damjana Batorija. Apatinska Mladost upisala je još jedan pozitivan rezultat. Ovog vikenda savladali su Obilić iz Zmajeva. Aljoša Jovović je pogodio već u drugom minutu za početnu prednost Apatinaca. Gosti su izjednačili sredinom prvog dela preko Pavićevića. Predrag Pavin je u 36. minutu ponovo doveo svoj tim do prednosti, da bi pet minuta kasnije Solać povisio sa 3:1. Gosti su ublažili poraz pogotkom Živojnova u 73. minutu. Ratkovčani su imali priliku da pobedom nad Hercegovcem možda i obezbede opstanak u ligi. Nažalost, odigrali su jako loš meč, te su pretrpeli poraz od gostiju iz Gajdobre. Vodeće Bratstvo 2019 gostovalo je u Bačkom Gradištu. Prigrevčani su već posle 24 minuta vodili sa 3:0. Nikola Makar je bio dvostruki strelac, dok je njegov imenjak Vemić postigao treći pogodak. Domaćin je smanjio preko Bubanje, dok je Kovačević na otvaranju drugog poluvremena smanjio na 3:2. Ipak, pobedu prvog tima lige potvrdio je Srđan Vuković sa bele tačke. Narednog vikenda Sloga dočekuje Preporod, Radnički 1918 gostuje u Bajmoku, Mladost Apa u Turiji, dok će novi srpskoligaš dočekati Bajšu.