Fratriću srebro, Soko peti

Rvački klub Soko objavio je na svojoj fejsbuk stranici da su njihovi rvači na upravo završenom državnom prvenstvu za mlađe seniore u Valjevu osvojili četiri medalje. U konkurenciji 113 rvača iz 25 klubova naše zemlje mladi somborski rvači supeli su osvojiti jedno srebro i tri bronze. Do najvećeg uspeha u dosadašnjoj karijeri došao je 18-godišnji Marko Fratrić koji je osvojio vicešampionsko postolje. Njemu je ovo deseta medalja sa državnih takmičenja u poslednjih sedam godina. Bronzanim medaljama morali su da se zadovolje: Dimitrije Marčetić, Miljan Rajić i Aleksa Kanjo. Kako navode predstavnici somborskog kluba, iako su zadovoljni postignutim rezultatima, od nekih takmičara se i više očekivalo. Somborski klub je u konačnom plasmanu zauzeo peto mesto sa 85 skupljenih bodova. Ispred su bili zrenjaninski Proleter (103), Kragujevac (95), beogradski Partizan (95) i Senta (93).